Midjourney a umelá inteligencia pre zamestnancov aj podnikateľov

Follow on LinkedIn

Význam spolupráce v kreatívnom priemysle: ako prekonať problém individualizmu

V kreatívnom priemysle vidím dlhodobý a pretrvávajúci problém. Mladí ľudia končia univerzity s nadšením a odhodlaním podmaniť si svet. Očakávajú, že firmy sa o nich pobijú a ich inovatívne nápady sa uchytia. Tento problém je veľmi zásadný.

Ja, ty, on, ona, ono, vy, oni, ony.

Učia nás všetko a akoby zámerne neučia to podstatné MY! Len JA a potom ONI.

Študenti za to nemôžu. Môžu za to naše školy, pedagógovia a vedúci pracovníci. Študentom dávajú nesprávne očakávania a motiváciu. Kritizujem vzdelávanie v architektúre, stavebníctve a dizajne.

Spolupráca medzi odbormi aj ľuďmi v odbore je týmto veľmi ťažko poznačená.

Na Slovensku nie je toľko príležitostí, aby sme pracovali sami. Sme malá krajina – to je fakt. Nemáme jeden projekt pre každého.

Musíme si uvedomiť, že spájanie otvára nové možnosti. Hľadať projekty a príležitosti vonku 🌎 ide lepšie, keď myslíme spôsobom MY. Keď sme vychovávaní s mindsetom JA, tento kruh sa uzavrie.

🔴 Otázka pre vás: Čo priniesla spolupráca vám a na čo ste spoluprácou prišli?

#OPENTOWORK mám ako permanentný tag. Ak máte akýkoľvek zádrh na vašej stavbe, vašom interiéri alebo na projekte, kontaktujte ma 🫶

📞 Som Milan, myslím cez dizajn a robím to, v čom vidím zmysel. Začnime jednoducho. Spolupracujme. milan.illes@kendu.sk, +421 917 313 006

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *